#

Rinascimento


Móda made in Italy, je vždy dobrá voľba. Kvalitné materiály, trendové strihy a vždy niečo navyše. Presne taka je aj značka Rinascimento. Na prvý pohľad sice pôsobí ako nedostupne drahý tovar, ale nájdete jedinečné kúsky oblečenia za veľmi príjemné ceny. Všetko v duchu neoromantiky, city folku a glamour štýlu na všetky príležitosti.

#

Kitana

od Rinascimento

Byť štíhlou je snom každej ženy. Ak patríte k tým ku ktorým bola príroda štedrejšia, i keď sa snažíte stratiť nejaké kilo, nezúfajte. Módni tvorcovia z dielne RINASCIMENTO – KITANA vychádzajú plnoštíhlym ženám v ústrety, plní Vaše sny byť konečne ženskou, modernou a príťažlivou.

#

Artgili


Značka sa radí medzi rýchle dravé módnom segmente. Artigli modely sa vyznačujú jasným štýlom a držia krok s medzinárodným trendom. Je venovaná ženám ktoré uznávajú hodnoty ženskosti, milujú hľadať nové inšpirácie pre ich imidž, módny pojem Artigli je zameraný na veľmi náročné ciele. Produkty Artigli vychádzajú z neustáleho dialógu medzi tradíciou a inovácií. Artigli sľubuje luxus, nevšednosť.. Pre štýlové kúsky už nemusíte chodiť do Talianska! Artigli ponúka celu líniu od džínsov, po trička, saká, topánky, kabelky, všetko označené dvojitým AA logom firmy.

#

SusyMix


Žena v oblečení Susy Mix je plná rozporov a osobnosti našej doby, nikdy nebude zostávať,ale teší sa zo živých kontrastov estetiky a štýlu. Známa značka mladistvej módy, zameranej na aspekty úpletovích modelov pulóvrov, svetrov, tričiek, vždy sledujúca módne trendy. Susy Mix drží krok s dobou tým, že ponúka celkový pohľad v móde pre každý typ zákazníka. Nápaditá, pohodlná, komfortná.

#

Juliette


Pod značkou Juliette ponúkame vysoko kvalitné úplety, modely vyrába v limitovanej edícii. Keď sa žena rozhodne zvoliť modely Juliette, vyberá si európsku eleganciu na každú príležitosť. To je dôvod, prečo každá žena nájdená v našej kolekcii pre každú niečo: úpletové topy a tričká na denné nosenie, športové šaty. Každá kolekcia obsahuje topy, trička, šaty a nohavice.